O nas

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego. Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości oraz umiejętność nawiązywania bardzo dobrych i trwałych relacji z klientami zapewniło nam możliwość zaoferowania usług wyjątkowej jakości. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w kupnie i sprzedaży, wynajmie oraz najmie mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek, gruntów oraz innych obiektów. Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo prawne, podatkowe, finansowe i kredytowe w sprawach związanych z szeroko rozumianym rynkiem nieruchomości. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę każdej transakcji. Satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością poświęcimy Państwu czas.


Nasz zespół

Katarzyna Szubińska Dziaduch
Pośrednik w obrocie nieruchomościami - właściciel
Numer licencji pośrednika: 8772
502-316-067
katarzyna@nieruchomosci.dziaduch.pl

Doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości od ponad 12 lat, jest moją pasją i pracą. Stawiam na profesjonalizm i wysoką jakość wykonywanych usług. Co lubię w swojej pracy oprócz wynagrodzenia za pracę, uśmiech i zadowolenie klienta, ponieważ pomagam mu znaleźć miejsce na ziemi, spełnić marzenia o własnym mieszkaniu, domu.


Kamila Dziaduch
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
509-451-055
kamila@nieruchomosci.dziaduch.pl

Zajmuję się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie nieruchomości od pięciu lat. Jestem osobą stale dążącą do perfekcji w zakresie wykonywanej pracy, z wielkim zaangażowaniem obsługuję każdego klienta. Udzielam również porad z zakresu podstaw home staging (przygotowanie nieruchomości do sprzedaży). Uważam, że cechą dobrego pośrednika jest nie tylko pomyślne przeprowadzenie transakcji, ale i również zadowolenie klienta.


Dominika Sudoł
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
508-560-069
dominika@nieruchomosci.dziaduch.pl


Andrzej Szlass
Ekspert finansowy
andrzej@nieruchomosci.dziaduch.pl

W finansach pracuję od 2004 roku, początkowo poznając produkty detaliczne jednego z banków. Po okresie pięciu lat zdecydowałem się przejść do firmy doradztwa finansowego. W ten sposób od 2009 roku skoncentrowałem swoją pracę na kredytach hipotecznych, pomagając klientom uzyskać możliwie najlepsze warunki finansowania. Ponieważ o kredyty mieszkaniowe zazwyczaj wnioskujemy raz w życiu, ciężko się zorientować jakie warunki wraz z produktami i kosztami dodatkowymi są dla nas najkorzystniejsze. Jako doradca staram się jak najprecyzyjniej przedstawić warunki cenowe, a swoim konsekwentnym działaniem sprawnie doprowadzić do zawarcia umowy kredytowej. Skuteczność mojej pracy wynosi ponad 95% biorąc pod uwagę ilość udzielonych kredytów w stosunku do złożonych wniosków kredytowych.