Pracuj z nami

Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i poszukujesz pracy? Interesuje cię praca w branży nieruchomości?

Oferujemy pracę na stanowisko Agenta Nieruchomości, nie kolidującą z pracą jako agent nieruchomości lub doradcy finansowego - elastyczne godziny pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w danej branży nieruchomości lub sprzedaży bezpośredniej,
  • prawo jazdy kategorii B i samochód,
  • dyspozycyjność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy z ludżmi,
  • kreatywność i operatywność,
  • sumienność oraz rzetelność,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • wiek bez znaczenia.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie ofert do sprzedaży oraz wynajmu,
  • obsługa klientów, a także pozyskiwanie nowych w zakresie obrotu nieruchomościami,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • kompletowanie dokumentów, nadawanie ogłoszeńa a także prezentowanie nieruchomości.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki uzależnione od wyników sprzedaży,
  • zatrudnienie TYLKO na działalność gospodarczą,
  • zdobywanie doświadczenie w branży nieruchomości,
  • możliwość rozwoju,
  • stanowisko do pracy, telefon komórkowy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przyjazną atmosferę w pracy z doświadczonym zespołem.

Zainteresowanych proszę składać CV na email () lub bezpośrednio w biurze nieruchomości.